dawkowanie.pl

Strona główna 21 maja 2019 , imieniny : Wiktora i Tymoteusza

Zapomniałem(am) login/hasło

Leki refundowane
wykaz z dnia: 2015.02.20
zgodny z publikacją
Ministerstwa Zdrowia
Czy chodziło ci o:


Na topie

Indeks leków

Wskazania

Zobacz także

Quatrum 10 kapsułek

-

Zapytaj o cenę w aptece

0 Opinii

5 star
(0)
4 star
(0)
4 star
(0)
2 star
(0)
1 star
(0)

Średnia opinia klientów

Jeżeli masz pytanie odnośnie tego produktu zapytaj farmaceuty w aptece618350745

Brak opinii

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz dla produktu

Postać
10 kapsułek
Opakowanie handlowe
10 kaps.
Skład
Quatrum - Czterej Agenci Intymnej Ochrony to doustny probiotyk, zawierający w swoim składzie aż 4 szczepy bakterii kwasu mlekowego. Substancje pomocnicze: Dekstroza, substancja przeciwzbrylająca stearynian magnezu. Kapsułka: żelatyna, barwnik, dwutlenek tytanu.
Działanie
Bakterie kwasu mlekowego tzw. probiotyki, to pożyteczne drobnoustroje zasiedlające przewód pokarmowy człowieka, niezbędne do prawidłowego jego funkcjonowania oraz ochrony organizmu przed wtargnięciem niekorzystnych dla niego drobnoustrojów. Zwiększenie ilości bakterii probiotycznych w przewodzie pokarmowym odgrywa ważną rolę również w życiu kobiet, pozytywnie wpływając na skład mikroflory pochwy.
Dawkowanie
Doustnie, zwykle 1 kapsułka dziennie. Kapsułkę połykać w całości lub po wysypaniu jej zawartości na łyżeczkę, popić płynem.
Uwagi
Nie stosować po upływie terminu przydatności do spożycia. Przechowywać w temp. 2-8 °C w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Lek nie jest dostępny w żadnej aptece

Przewiń do góry

Zapamiętane apteki

Zapamiętane leki

pokaż wszystkie