dawkowanie.pl

Strona główna 17 października 2019 , imieniny : Wiktora i Małgorzaty

Zapomniałem(am) login/hasło

Leki refundowane
wykaz z dnia: 2015.02.20
zgodny z publikacją
Ministerstwa Zdrowia
Czy chodziło ci o:


Na topie

Indeks leków

Wskazania

Zobacz także

Astroglide Strawberry Płyn intymny nawilżający płyn, 73,9ml

-

Zapytaj o cenę w aptece

0 Opinii

5 star
(0)
4 star
(0)
4 star
(0)
2 star
(0)
1 star
(0)

Średnia opinia klientów

Jeżeli masz pytanie odnośnie tego produktu zapytaj farmaceuty w aptece713637663

Brak opinii

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz dla produktu

Postać

płyn, 73,9ml

Opakowanie handlowe

73,9ml (butelka)

Skład

Propylene Glycol, Glycerin, Purified Water, Methylparaben, Polyquaternium 15.

Działanie

Astroglide - intymny płyn nawilżający. Innowacyjna niepowtarzalna formuła skutecznie nawilża oraz zapobiega podrażnieniom i otarciom. Konsystencja oraz odpowiednie pH - Astroglide do złudzenia przypomina naturalny śluz kobiecy. Stosowany podczas stosunku płciowego zwiększa komfort i wygodę. Kompozycja zapachu świeżych truskawek wzmacnia przyjemności i doznania obydwojga partnerów. Kompatybilny i bezpieczny z prezerwatywami. Nie zwiera tłuszczy. Oparty na wodzie i rozpuszczalny w wodzie. Nie skleja i bardzo łatwy do usunięcia.

Wskazania

Astroglide ze względu na swą wyjątkową i niepowtarzalną, opatentowaną formułę zapewnia niezwykle skuteczne: - zabezpieczenie przed uszkodzeniami i otarciami podczas stosunku, - wsparcie dla kobiet w okresie menopauzy, - nawilżenie pochwy w trakcie hormonalnej terapii zastępczej (HTZ), - nawilżenie pochwy w trakcie chemioterapii i radioterapii, - nawilżenie pochwy dla kobiet aktywnie uprawiających sporty wysiłkowe, -wsparcie dla kobiet rozpoczynających współżycie seksualne po porodzie, - łagodne aplikowanie tamponów.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Interakcje

brak informacji

Dawkowanie

Sposób użycia: przed użyciem zdjąć folię zabezpieczającą z pod nakrętki. Nanieść niewielką ilość na okolice intymne (kilka kropli). Delikatnie rozprowadzić.

Uwagi

Astroglide Liquid Sensual Strawberry nie jest środkiem antykoncepcyjnym oraz nie zawiera środków plemnikobójczych! Przechowywać w temperaturze pokojowej. Data ważności na opakowaniu.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Lek nie jest dostępny w żadnej aptece

Przewiń do góry

Zapamiętane apteki

Zapamiętane leki

pokaż wszystkie