dawkowanie.pl

Strona główna 09 grudnia 2023 , imieniny : Wiesławy i Leokadii

Zapomniałem(am) login/hasło

Leki refundowane
wykaz z dnia: 2015.02.20
zgodny z publikacją
Ministerstwa Zdrowia
Czy chodziło ci o:


Artykuły

Kategorie

Wyrzuć pieniądze w błoto

data dodania: 07.11.2011

Błoto kojarzy nam się co najmniej niesympatycznie- z brudem, zacofaniem, ciapą, chlapą, niechlujstwem…- tym czasem okazuję się, że całkowicie niesłusznie.

błoto kosmetyczneBłoto kosmetyczne jest bowiem rekomendowane na problemy z cerą, a maseczki z niego stają się coraz częściej stosowanym i popularyzowanym na całym świecie składnikiem używanym nawet do codziennej pielęgnacji skóry.

Posiadasz cerę dojrzałą, która pokrywa się coraz widoczniejszymi zmarszczkami?

Skorzystaj z błota kosmetycznego, który ujmie Twojej skórze kilka lat i niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pozwoli znacznie opóźnić proces starzenia się skóry.

W tym miejscu, warto przypomnieć, że równie dobrym „opóźniaczem” pierwszych oznak starzenia się organizmu jest stosowanie kosmetyków zawierających koenzym Q10 czy zażywanie suplementów diety zawierających antyoksydanty (przeciwutleniacze).

Zwróćmy również uwagę, że błoto kosmetyczne stanowi nieocenioną pomoc w walce z trądzikiem, wypryskami, a także skórą wykazującą skłonność do przetłuszczania.

Błoto pomoże nawet, gdy cierpimy na łojotokowe zapalenie skóry czy padamy „ofiarą” łupieżu. Jest także powszechnie stosowane w walce z nieestetycznym cellulitem.

Jednakże błoto kosmetyczne jest nie tylko kluczowym składnikiem rozwiązującym nasze skórne problemy, ale także pomaga nam na inne dolegliwości, np. migrenę, artretyzm, zapalenie kości, reumatyzm, czy zapalenie nerwów.

Nieestetycznie wyglądająca papka z błota kosmetycznego, choć zapewne trudno nam w to uwierzyć, pomoże nam również zmniejszyć poziom stresu oraz uczucie ciągłego zmęczenia, które tak często dopada każdą z nas we współczesnym świecie.

Autor: Aleksandra Święcicka


Brak opinii

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz dla artykułu

Zapamiętane apteki

Zapamiętane leki

pokaż wszystkie