dawkowanie.pl

Strona główna 29 września 2023 , imieniny : Michała i Michaliny

Zapomniałem(am) login/hasło

Leki refundowane
wykaz z dnia: 2015.02.20
zgodny z publikacją
Ministerstwa Zdrowia
Czy chodziło ci o:


Artykuły

Kategorie

Odchudzanie bez wyrzeczeń

data dodania: 24.10.2011

Budzisz się co rano i próbujesz „wbić się” w swoje stare spodnie? Pomyśl o szybkim, a zarazem bezbolesnym sposobie na zrzucenie wagi tu i ówdzie.

odchudzanieObecnie możemy nabyć w aptekach multum specyfików, które przydadzą się w walce z nadprogramowymi kilogramami, fałdkami zalegającego tłuszczyku czy też szpecącymi ciało - rozstępami...

Przed podjęciem decyzji o kupnie konkretnego specyfiku na odchudzanie, nie możemy zapominać, że każdy suplement diety jest całkowicie inny - nie tylko w składzie, ale także działaniu i możliwych skutkach ubocznych...

Przykładowo suplement na odchudzanie może zawierać: naturalny wyciąg z zielonej herbaty, ananasa, amazońskiej jagody Acai, choć nie tylko.

Kapsułki wspomagające odchudzanie mają także różnorodne działanie: przyśpieszają metabolizm, wspomagają kurację odchudzającą, powstrzymują uczucie głodu, zapewniają uczucie sytości, oczyszczają organizm, poprawiają pracę przewodu pokarmowego, czy blokują rozrost tkanki tłuszczowej.

Oczywiście, nie możemy zapominać, że nie ma możliwości zrzucenia zbędnych kilogramów tylko i wyłącznie dzięki zażywaniu „cudownych pastylek”.Co prawda, są one wyjątkowo pomocne w walce z nadwagą, ale nie mogą zastąpić prowadzenia zdrowego trybu życia.

Nieodzowne okaże się więc nie tylko unikanie fast foodów i podążanie za schematem piramidy żywienia, ale także prowadzenie aktywnego trybu życia.

Jeżeli jednak czas nie pozwala nam na udział w zajęciach sportowych czy choćby krótką gimnastykę codziennie, zmieńmy chociaż niektóre nasze nawyki.

Zamieńmy windę na schody, skróty na normalną trasę do szkoły czy pracy, auto na rower, czy też wysiądźmy przystanek wcześniej, a na pewno nasz organizm już wkrótce nam się za to odwdzięczy.

Autor: Aleksandra Święcicka


Brak opinii

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz dla artykułu

Zapamiętane apteki

Zapamiętane leki

pokaż wszystkie