dawkowanie.pl

Strona główna 14 czerwca 2024 , imieniny : Walerego i Bazylego

Zapomniałem(am) login/hasło

Leki refundowane
wykaz z dnia: 2015.02.20
zgodny z publikacją
Ministerstwa Zdrowia
Czy chodziło ci o:


Artykuły

Kategorie

Masaż gorącymi kamieniami

data dodania: 03.12.2011

Na dworze mróz, ciemność- czas „rozgrzać” trochę atmosferę. Coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnych masaży na rzecz „czegoś” więcej niż klasyczny masaż, czyli masażu gorącymi kamieniami, na który składają się prócz masażu klasycznego: termoterapia, akupresura, aromaterapia oraz zdrowotna moc czerpana z rozgrzanych kamieni bazaltowych.

masaz goracymi kamieniamiMasaż rozgrzanymi kamieniami zapewni Ci fantastyczne uczucie „ciepełka”, o które tak trudno o tej porze roku.

Dodatkowo, masaż z użyciem aromatycznych olejków, pomoże Ci odprężyć się i zapomnieć o odwiecznych problemach życiowych.

Zauważ, że nic nie jest w stanie tak przyjemnie, szybko sprawić, że wraca do Ciebie życiowa energia jak właśnie poddanie się dobroczynnemu działaniu masażu gorącymi kamieniami.

Dodatkowo, masaż rozluźni Twoje mięśnie, zlikwiduje istniejące napięcie mięśniowe i pobudzi krążenie.

Masaż gorącymi kamieniami polecany jest szczególnie dla sportowców w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego, jak również osobom o zwiększonej podatności na stres.

Masaż z użyciem gorących kamieni bazaltowych jest również zalecany dla kobiet pragnących zapomnieć o problemach z tzw. „pomarańczową skórką”.

Ponadto, wspomniany masaż sprawi, że Twoja skóra znów stanie się jędrna i dobrze odżywiona- tak, że żaden mężczyzna jej się nie oprze.

Jeśli nie wiesz co podarować najbliższej osobie, może bon podarunkowy na zabiegi masażu gorącymi kamieniami rozgrzeje do czerwoności ich serce.

Autor: Aleksandra Święcicka


Brak opinii

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz dla artykułu

Zapamiętane apteki

Zapamiętane leki

pokaż wszystkie