dawkowanie.pl

Strona główna 29 września 2023 , imieniny : Michała i Michaliny

Zapomniałem(am) login/hasło

Leki refundowane
wykaz z dnia: 2015.02.20
zgodny z publikacją
Ministerstwa Zdrowia
Czy chodziło ci o:


Artykuły

Kategorie

Konsultacje specjalistyczne online – o co chodzi?

data dodania: 29.01.2013

Coś cię boli? Źle się czujesz? A może potrzebujesz porady z zakresu dietetyki? Chciałbyś się dowiedzieć co robić, jednak na samą myśl o odległych terminach i niekończących się kolejkach w gabinetach państwowych wszystkiego ci się odechciewa? Nie stać cię jednak na kosztowne wizyty w gabinetach prywatnych? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie uzyskanie porady online!

Konsultacje specjalistyczne online – o co chodzi?Wiele portali internetowych oferuje takie usługi. Bardzo często nie potrzebna jest żadna rejestracja, a porada jest bezpłatna. Co trzeba zrobić, aby takową otrzymać? Wystarczy zadać pytanie za pośrednictwem portalu (wysłać mailem, napisać na ich stronie głównej – wszystkie niezbędne informacje na pewno znajdziesz w zakładce z poradami).

Portal zatrudnia odpowiednich specjalistów z danych dziedzin. To nie tak, że takich porad może udzielać każdy. Nie ma więc obaw, że ktoś doradzi ci coś, co może ci zaszkodzić. Po drugiej stronie ekranu siedzi osoba wykwalifikowana.

Wiadomo jednak, że nie każdej dolegliwości można zaradzić samemu. Czasami nie obejdzie się bez prawdziwej wizyty specjalistycznej, gdzie lekarz czy inna osoba będzie mogła przeprowadzić badanie (co przez internet niestety nie jest możliwe), dokonać diagnozy i skierować na odpowiednie leczenie.

Jeżeli jednak dolegliwości nie są poważne, lub twoim celem jest jedynie pogłębienie swojej wiedzy z niektórych dziedzin, poradnictwo internetowe jest dla ciebie. Już niedługo na naszym portalu ruszy cykl konsultacji online z naszym dietetykiem. Poinformujemy Państwa o tym, kiedy to nastąpi. Natomiast już dziś serdecznie zapraszamy!

Aby jak najlepiej zadbać o jakoś usługi, prosimy Państwa o sugestie. Jaka forma konsultacji byłaby najlepsza – godzina z dietetykiem i zadawanie pytań w komentarzach, czy może poradnictwo za pomocą wiadomości prywatnych? Prosimy o Państwa opinie w komentarzach pod niniejszym artykułem.

Autor: Katarzyna Sawczyk


Brak opinii

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz dla artykułu

Zapamiętane apteki

Zapamiętane leki

pokaż wszystkie