dawkowanie.pl

Strona główna 29 września 2023 , imieniny : Michała i Michaliny

Zapomniałem(am) login/hasło

Leki refundowane
wykaz z dnia: 2015.02.20
zgodny z publikacją
Ministerstwa Zdrowia
Czy chodziło ci o:


Artykuły

Kategorie

Brafitting – czyli sztuka doboru biustonosza

data dodania: 15.04.2013

Nie wszystkie kobiety wiedzą jak ważny jest odpowiedni dobór biustonosza. Dobry stanik nie tylko podnosi i modeluje biust ale także odciąża kręgosłup, podkreśla talię i napina skórę dekoltu. Najczęstszym błędem jaki popełniamy przy wyborze biustonosza jest jego zbyt szeroki obwód lub za mała/duża miseczka.

Brafitting – czyli sztuka doboru biustonoszaCo musisz wiedzieć zanim udasz się na poszukiwania idealnego biustonosza? Po pierwsze, zmierz dokładnie obwód pod biustem, będąc na wydechu. Zrób to dokładnie. Zadbaj aby metr krawiecki, którego używasz, przylegał do ciała. Nie powinien być za luźno ani też nie powinien ci się wpijać w skórę. Od wyniku odejmij 5 a otrzymaną w ten sposób liczbę zaokrąglij w dół. Na przykład jeżeli zmierzony przez ciebie obwód wyniósł 82cm, to obwód stanika idealny dla ciebie to 75.

Kolejną ważną kwestią jest rozmiar miski. Wyznaczamy go poprzez różnicę obwodu w biuście i pod biustem. Dlatego dokładnie zmierz obwód swojego biustu na wysokości brodawek. Następnie uzyskane wyniki tj. obwód pod biustem i w biuście odnosimy do specjalnej tabeli, z której odczytujemy rozmiar naszego biustonosza. W Internecie można znaleźć także wiele kalkulatorów, które są dobrą alternatywą dla tabel.

Istnieje wiele profesjonalnych punktów świadczących usługę brafittingu. Możemy się z nią jeszcze spotkać w dobrych salonach z bielizną.

Autor: Katarzyna Sawczyk


Brak opinii

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz dla artykułu

Zapamiętane apteki

Zapamiętane leki

pokaż wszystkie